офіційний вебпортал

Срібло з чемпіонату Європи з кіокушин карате у вихованки ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

Опубліковано 21 травня 2024 року о 15:03
фото

З 15 по 22 травня в болгарському місті Варна проходив чемпіонаті Європи з кіокушин карате, який зібрав біля семисот спортсменів з двадцяти країн.

Неймовірно пишаємось що у складі збірної України виступали вихованці святошинського Центру «ДЕСАНТНИК», що тренуються під керівництвом досвідчених педагогів - Станіслава Яроцького та Валентина Попіль і зробили це блискуче.

Так, Вікторія Долгоп'ятова піднялася на другу сходинку п’єдесталу, виборовши срібло (тренер С. Яроцький), Владислав Фарилюк посів 5 місце (тренер В. Попіль)

Вітаємо всю збірну України, яка в такий складний для країни час в здобула тридцять сім медалей різного ґатунку в категорії 10-17 років. Від щирого серця вітаємо нашу срібну призерку Долгоп'ятову Вікторію, її батьків та тренера. Також вітаємо усіх спортсменів Центру «ДЕСАНТНИК», які продовжують підкорювати нові вершини та змагання Національних та міжнародних рівнів. Окрема подяка супроводжуючому тренеру та наставнику нашої команди Попіль Валентину.