Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

«Стан і розвиток правової освіти». Працівники районного управління освіти взяли участь у засіданні Київської міської міжвідомчої координаційно-методичної Ради

Опубліковано 01 липня 2014 року о 11:23

27 червня 2014 року  об 11-00 в актовій залі Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося засідання Київської міської міжвідомчої координаційно-методичної Ради з правової освіти населення.

На засіданні були присутні члени Ради на чолі з головою та представники структурних підрозділів районних державних адміністрацій. Приємно відзначити, що на заході були присутні працівники науково-методичного центру управління освіти Святошинського району Наталія  Урманчева та Інга Паламарчук.

Доповідачами з основних питань, що були винесені на розгляд Ради, стали завідуюча сектором позашкільної освіти та виховання управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Н. П. Кучер, заступник начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей Головного управління МВС України в місті Києві О.Б. Куртенко, головний спеціаліст управління  преси та інформації Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Г.В. Матіко – Бубнова, начальник управління  правової роботи  Київської міської ради  І.В.Петренко.

Серед основних питань порядку денного на засіданні були доповіді: про проведену роботу у сфері правової освіти серед учнівської молоді в Солом'янському районі; про забезпечення дотримання прав дітей у проблемних сім’ях; про організацію та інформаційне забезпечення висвітлення державної політики у сфері правової освіти населення у м. Києві; про стан та перспективи розвитку правороз’яснювальної роботи профспілок щодо роз’яснення їх членам трудових прав.

Розпочав засідання зі слів вдячності голова вищезазначеної Ради, Андрій Рев’юк заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. Він зазначав:«Підсумовуючи підсумки за попередній календарний період всі структурні підрозділи,які проводили роботу у рамках діяльності координаційної Ради зуміли спланувати роботу, залучив до цього процесу практично всі можливі верстви населення у галузі різних сфер діяльності так, що люди з задоволенням приймали участь. Це велика заслуга тих людей, які стояли на чолі цієї діяльності. Тому хочу подякувати за проведену якісну роботу серед населення з питання правової освіти, всім тим, хто безпосередньо брав участь». А також він наголосив на тому, що пріоритетним завданням  є формування в молоді високої правової культури та залучення молодих осіб до свідомої участі в громадському житті держави.

Звісно саме з правової культури особистості складається правова культура суспільства, яка показує рівень правосвідомості та правової активності суспільства, ступінь прогресивності юридичних норм і юридичної діяльності. А якість правової культури та правової освіти, зрештою, впливає на якість норм права, правил поведінки, за допомогою яких регулюються відносини у різних сферах діяльності. Нормативна база формує той фундамент, на якому має будуватися палац, під котрим розуміється держава. Тож чим міцнішим є фундамент, тим міцніший палац на ньому можна збудувати.

Продовжуючи засідання Наталія Кучер зупинилась на заходах, які були проведені в районі та  продемонструвала презентацію, в якій детально освітила статистичні та аналітичні показники правової освіти серед учнівської молоді.

Право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав законних інтересів інших, треба знати закони. Тому продовжуючи окреслену тему Гімназія біотехнологій №177 не  залишилась байдужою та підготувала відеоролик на тему: «Що дає мені правова освіта у повсякденному житті».

Родзинкою стала невеличка  вистава  «Відповідальність батьків», яку підготували діти з акторського гуртка спеціалізованої школи №187. При цьому хочеться відмітити, що сюжет захопив всю увагу гостей, тому що актори зуміли донести до присутніх дуже актуальну проблему у досить оригінальній формі - змусили замислитись над тим, що ми весь час повинні пам’ятати, що дитина – це наше дзеркало.

По закінченню засідання відбулось обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади, яку висвітлила начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правоосвітньої роботи та документального забезпечення Головного управління юстиції у місті Києві Ольга Василівна Ковальчук.

 

Джерело: управління освіти


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux