Студенти Київського університету права НАН України відвідали третю щорічну виставку «Освіта у США» (фото)


Організатори виставки: мережа EducationUSA в Україні за підтримки Посольства США в Україні.
На виставці були представлені стенди найкращих університетів США. Спілкування студентів з представниками виставки відбувалося виключно англійською мовою, що сприяло зацікавленості студентів до поглибленого вивчення мов світу. Адже новий «Закон про вищу освіту» передбачає знання іноземної мови як запоруку отримання мобільності студентства для здобуття освіти за кордоном.
Студенти ВНЗ мали можливість поспілкуватися з надзвичайним та повноважним послом США в Україні паном Джеффрі Р. Пайєттом, який у своїй вітальній промові наголосив, що на патріотичному вихованні молодого покоління будується свідомість нації: «В руках сьогоднішнього молодого покоління майбутнє держави, тож дуже важливим є розуміння студентами внутрішньої та зовнішньої політичної ситуації та їх бажання до євроінтеграції української держави як суб’єкта світових відносин та співдружності наших держав».
У КУП НАНУ із навчальними закладами США укладені меморандуми про співпрацю. На традиційній вересневій зустрічі зі студентами ректор, професор Юрій Бошицький зазначив, що в університеті створені всі умови для того, щоб «навчальний заклад випускав юристів із реальним володінням іноземної мови, а випускники факультету міжнародних відносин – не менш як двома іноземними мовами.» Майстер-класи почесного доктора КУП НАНУ Уільяма Батлера, професора Пенсільванського університету (США) та науковців університету штату Арканзас у Джонссборо, (США) сприяють виробленню практичних навичок у студентів для вживання ними юридичної лексики.
На завершення заходу прозвучало музичне вітання від Київського університету права НАН України у виконанні лауреата міжнародних конкурсів Катерини Коврик.