Сучасне благодійництво: від людини – до громади
Коли мова заходить про благодійність, то на думку чомусь спадає насамперед ХIХ століття і уславлені прізвища українських підприємців-благодійників Терещенків, Ханенків, Попових… Приклади благодійництва можна знайти в історії будь-якої країни.
Підприємці Святошинського району теж можуть по праву називатися «філантропами», «меценатами», «благодійниками», кому як до вподоби, адже в доброї справи багато імен. Якщо ти по-справжньому добрий, то залишишся таким за будь-яких обставин.
Для тих людей, які зуміли по-справжньому знайти себе в улюбленій справі, зберегти і примножити капітали, благодійництво стало справою честі.
Керівники комерційних структур Святошинського району, залежно від своїх виробничих можливостей, із задоволенням беруть на себе зобов’язання меценатів. Головний принцип їх фінансової підтримки – допомога конкретній людині, «з рук – у руки», щоб можна було бачити, хто і яку поміч отримав. Особливу увагу вони приділяють саме соціальному захисту ветеранів війни та праці, учасників бойових дій, , колишніх малолітніх в’язнів – жертв нацизму, інвалідів війни і Збройних сил та їх вдів.
Не лише до державних, професійних свят та пам’ятних дат згадують вони про людей, яким ми завдячуємо нашим сьогоденням, вони спішать згадати і привітати всіх, хто потребує посиленої уваги, постійно піклуються про незахищені верстви населення.
Серед них Колодій Б.В. - голова Наглядової ради ВАТ «Торгівельний комплекс «Борщагівський», що вже багато років є членом Всеукраїнського благодійного фонду ветеранів МВС України, директор ринку «Шлях» Рюмшин О.М., директор ринку «Фаворит Поліс» Осадчий В.І., голова Наглядової ради Закритого акціонерного товариства «Компанія СТС» Костенко В. П., голова правління громадської організації «Київські ярмарки» Соляр В.В.
Вони вручають вітальні листівки, одяг та взуття, продуктові набори, фрукти та солодощі, видіялють кошти на закупівлю найнеобхідніших ліків, щоразу доводячи, що меценатство і благодійність – це не професія, а стан душі плюс відповідне виховання.
Сподіваємося, що громадські організації району і надалі будуть отримувати благодійну допомогу від таких небайдужих людей.