Святошинські рятувальники провели роз’яснювальну роботу в культових закладах (фото)


5 січня рятувальники Святошинського району завітали до храму Святого Пантелеймона що на проспекті Перемоги та нагадали священнослужителям і прихожанам, як не допустити пожежі. Зокрема нагадали, що перебуваючи у храмі, потрібно бути пильними, знаходячись поряд із свічниками і обережно поводитись з відкритим вогнем. Потрібно особливо уважно слідкувати, аби діти не бавилися з вогнем.
Також рятувальники розповіли, що встановлюючи свічки і лампадки вдома, необхідно подбати, щоб поруч з ними не було легкозаймистих матеріалів (штор, тюлів, святкових декорацій, тощо) та в жодному разі не залишати їх запаленими без нагляду.
Нагадаємо, що на території міста Києва розташовується 11 культових споруд, які під час різдвяних свят прийматимуть тисячі прихожан. І в цей період велика увага повинна приділятись питанням пожежної безпеки.
Джерело: Святошинське РУ ГУ ДСНС України у м. Києві