Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

СЗШ № 206 пишається своїми учнями! (фото)

Опубліковано 26 квітня 2014 року о 12:25

Тиждень природничих наук у СЗШ № 206 став останнім предметним тижнем у цьому навчальному році.

Тиждень розпочався цікавими заходами з біології, виставками різної тематики з усіх  природничих наук, а завершенням його стали надзвичайно цікаві  і різноманітні за формою заходу з географії.

Старшокласники 14 квітня 2014 р. з великим інтересом проглянули навчальний фільм “Гірські породи і мінерали”. І хоч у наш інформаційно насичений вік, здається, фільмом як дітей не здивуєш, проте тут було що нового відкрити для себе кожному: походження мінералів, використання їх людиною.

16 квітня провели свої змагання п’ятикласники. Вони мандрували шкільним подвір’ям від станції до станції, і мандрівка їх називалася “Природа навколо нас”. Перша станція, звісно, була спортивна, бо у мандри людям незагартованим годі вирушати. А далі – чудернацькі рослини, різноманітні тварини, гірські породи і мінерали – словом, усе, чим багата рідна Україна. Найспортивнішим виявився 5-Б клас (класний керівник Зайцева Н.В.), 5-А (класний керівник Блізніченко О.А.) – найкращі дослідники рідного краю, а 5-В клас (класний керівник Левчун Л.В.) – справжні знавці природи. Обидна заходи підготувала учитель географії Назарова Л.М.

Цього ж дня до учнів 4-х класів із подарунками завітали учні-восьмикласники, які заздалегідь підготувавши презентації з географії, виступили перед четвертокласники, які були у захопленні від цікавих виступів. Вони дякували Гуменюку Олександру, Ковальчук Марії і Михальчевській Анні (8-А клас), Божку Владиславу, Гречці Анні, Кулибі Насті, Шевчуку Микиті (8-В клас), Поліщуку Олегу (8-Г клас).

Проте завершенням свята юних природолюбів став географічний КВК 6-х класів. Скільки кмітливості, дотепності, цікавих знахідок було у ньому! Мабуть, не одну безсонну ніч витратила на його підготовку учитель-методист Кисельова Н.Б.

КВК назвали “Путівник з географії”. На старт вийшли три команди:

6-А клас – “Пірати Карибського моря”;

6-Б клас – “Юні українознавці”;

6-В клас – “Меридіан”.

Географічна “розминка” підготувала усіх до серйозних “Штормів”. Мандрівники-географи побували у скарбниці богині Флори, з’ясовували подробиці найбільших географічних відкриттів Колумба і Магелана, “вимірювали” глибини морів та океанів, смакували солону морську воду. Вели КВК та оцінювали успіхи кожної команди люди не випадкові: це призери олімпіад з географії районних та міських олімпіад Шаповалов Р., Лисенко О., Трошкіна В., Гончарук М.

Час минув швидко, і не було таких, хто б не виграв, кожен з класів став переможцем у окремій номінації, а глядачі і уболівальники збагатили себе цікавої інформацією.

Так і народжуються розумники та інтелектуали.

Збігає час, осо-ось і кінець навчального року. Але цей рік порадував усіх безліччю перемог. Так тримати, школярство 206-ої! До нових перемог!

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux