Тиждень української мови та літератури у СШ №185 (фото)


«Я знаю силу слова» - писав поет П.Тичина. А в СШ №185 захотіли, щоб про силу слова дізналися і учні школи. Тому в рамках Тижня української мови та літератури у школі відбувся конкурс на кращі плакат або стіннівку, присвячений Великому Кобзарю, українській мові. Переміг плакат учня 6-Г класу Невечері М. «Не соромся – говори українською».
З великим задоволенням учні 5-11 класів читали поезії Т. Шевченка на шкільному конкурсі на кращого читця. Переможець – учень 10-Б класу Карамзин Павло – узяв участь у районному конкурсі читців і посів ІІІ призове місце.
У день народження Великого Кобзаря в актовій залі школи відбулася цікава зустріч працівників бібліотеки ім. О.Герцена та учнів 5-6 класів. На цьому заході діти дізналися багато нового про великого поета: пошуки вчителя – маляра, історія викупу з кріпацтва. До цього заходу учні 6-х класів підготували невеличкі композицій з творів Т.Шевченка.
Учні старшої школи завітали до дітей 1-4 класів, вони приготували для малюків цікаві розповіді про Т.Шевченка,українські народні загадки, прислів’я, приказки, вірші, послухали, як учні початкових класів виразно читали вірші про мову.
Учні 1-7 класів залюбки малювали ілюстрації до творів Т.Шевченка, деякі – складали вірші про Великого Кобзаря.
На уроках української мови та літератури лунали твори Т.Шевченка і вірші про нього, учні старшої школи готували презентації про письменників, громадських діячів, які віддавали свої сили і життя на захист рідної мови.
Тиждень української мови та літератури виявився цікавим і насиченим.
Джерело: СШ №185