ЦРБ ЦБС «Свічадо» презенту проєкт «Діалог європейських культур. Україна – Чехія»


У Центральній районній бібліотеці ЦБС «Свічадо» продовжує роботу проєкт «Діалог європейських культур». Популяризуючи культури країн Європи в рамках соціального партнерства з Чеським центром у Києві, у Центральній районній бібліотеці Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» розпочала роботу виставка художніх плакатів «Чеські героїні». На виставці презентовано портрети Княгині Людмили, Абатиси Млади, Франтішки Пламінкової та інші портрети чеських жінок, досягнення яких входять до історико-культурної спадщини Чехії.
Виставковий проєкт яскраво доповнює книжкова виставка «Діалог європейських культур. Україна – Чехія», джерела якої допоможуть ознайомитись з культурно - історичним та літературним розмаїттям країни.
Почесну місію – ознайомити киян з видатними жінками Чехії виконує Центральна районна бібліотека ЦБС «Свічадо». Виставка продовжуватиме свою роботу до 31 березня. З матеріалами виставки можна ознайомитись за посиланням "Бібліозустрічі". Чекаємо на вас у бібліотеці!
Джерело: відділ культури Святошинської РДА.