Тисяча днів повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну


19 листопада 2024 року - тисяча днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. ЦСПК «Щасливе дитинство» провело серію заходів до цієї тяжкої символічної дати. Напередодні тисячного дня війни колектив ЦСПК «Щасливе дитинство» зібрався у Центральній районній бібліотеці ЦБС «Свічадо» для перегляду документального фільму Алана Бадоєва «Довга доба», що присвячений найважчим миттєвостям нашої новітньої історії. У фільмі відображені перші місяці повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Через особисті історії героїв ми побачили, як життя звичайних людей було зруйноване війною, але водночас загартоване боротьбою, вірою, прагненням до свободи. Захід став особливим нагадуванням про шлях, який ми пройшли за ці 1000 днів. Страшна війна торкнулась кожного українця, вона об’єднала нас у прагненні до перемоги та миру. Перегляд фільму дав можливість ще раз осмислити наші спільні втрати та перемоги, переоцінити важливість кожного прожитого дня в умовах боротьби.
До тисячного дня від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну ЦСПК «Щасливе дитинство» також організувало і провело важливий тематичний захід. Метою його було вшанування наших захисників, які щодня боронять Україну, та пам'ять про загиблих Героїв, які віддали свої життя за свободу, незалежність та суверенітет України.
На заході були присутні діти, їх батьки, педагоги ЦСПК «Щасливе дитинство», а також почесні гості: начальник управління молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Татарченко Валентин Михайлович, директор Святошинського районного в м. Києві центру соціальних служб Дружинська Олександра В’ячеславівна, а також представники громадської ради при Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації.
Особливу атмосферу створили діти, які підготували зворушливу програму. Наші юні талановиті українці декламували вірші, співали патріотичні пісні та виконували танцювальні композиції, які викликали щирі емоції в усіх присутніх. Кожен виступ був пронизаний любов’ю до рідної землі та глибокою вдячністю тим, хто захищає її ціною власного життя. Захід став нагадуванням про те, як важливо пам’ятати наших Героїв і підтримувати тих, хто продовжує боротьбу. Кожен день війни - це виклик, але також і доказ нашої сили, єдності та незламності.
Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення заходу. Разом ми зберігаємо пам’ять, підтримуємо тих, хто поруч, і наближаємо нашу перемогу! Слава Україні!
Джерело: управління молоді та спорту Святошинської РДА.