Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

У ДЮСШ №26 Святошинського району триває повноцінний навчально-тренувальний процесс

Опубліковано 06 квітня 2022 року о 15:43
фото

Важливим завданням під час воєнного стану в Україні у ДЮСШ №26 є забезпечення безпеки вихованців та повноцінний навчально-тренувальний процес. Завдяки нашим зв’язкам з європейськими клубами, які відгукнулись на наше прохання та надали можливість вивезти дітей за кордон, де вони почуватимуться у безпеці. Дуже важливо, щоб попри ситуацію, яка склалась наші вихованці й надалі мали можливість займатися своїм улюбленим видом спорту – настільним тенісом. Це єдине відділення спортивної школи, яке у повному складі тренерів-викладачів та вихованців виїхало за кордон.

Провідних тренерів – викладачів з настільного тенісу – Кокуніну Тетяну Борисівну та Кокуніну Яніну Юріївну та їх спортсменів запросили такі країни, як Іспанія та Німеччина для участі у навчально-тренувальних зборах. Ці країни забезпечили всі умови перебування для наших вихованців, а саме: проживання, харчування та можливість продовження навчально-тренувального процесу і підготовки до міжнародних змагань. 

Для тренувань були обрані провідні спортивні клуби з підготовки спортсменів вищих досягнень - Spain, Vilagarcia de Arousa ( Pontevedra) Club Vilagarcia T.M., тренер – викладач Кокуніна Яніна Юріївна та вихованці (Міклуха Анна, Ржевская Анна, Пентюк Альона, Паюл Надія, Солодкий Назарій) – підготовка до Чемпіонату Європи серед юніорів та кадетів, який буде проходити з 07.07. по 15.07 у Сербії та Міжнародних турнірів Germany, TSV Milbertshofen - м.Мюнхен, тренер – викладач Кокуніна Тетяна Борисівна та вихованці (Матюнина Вероніка, Понько Ольга, Хачатурова Анастасія, Евтодій Іоланта, Видрученко Аліна, Вірозуб Олександр, Запорожець Микита) – підготовка до Чемпіонату Європи серед юніорів та кадетів, який буде проходити з 07.07. по 15.07. у Сербії та Міжнародних турнірів.

Тренування проводяться кожного дня, з одним вихідним в неділю згідно розкладу: перше тренування  з 09:00 до 12:00 , друге тренування з 17:00 до 20:00.

Це люди з неймовірно добрим серцем, вони допомагають, щиро співпереживають ситуації, яка склалася в нашій країні, створюють всі умови для тренувань та підготовки до змагань.

 

Джерело: Управління молоді та спорту Святошинського району м. Києва


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux