У мандрівку книжковим містом разом з бібліотекою для дітей «Промінець» ЦБС «Свічадо» (фото)


У справжню мандрівку книжковим містом потрапили учні 5-В класу спеціалізованої школи №185 ім. В.Вернадського, які завітали у бібліотеку для дітей «Промінець» Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини.
Бібліотекар І категорії Ганна Володимирівна Герасичкіна запропонувала до уваги користувачів цікаву пізнавально-розважальну програму, під час якої діти дізнались про структурні підрозділи бібліотеки: відділи обслуговування та читальний зал, ознайомились з їх роботою. Крім того під час заходу діти активно брали участь у анкетуванні читацьких інтересів, яке допоможе бібліотечним працівниками у комплектуванні книжкових фондів бібліотеки.
З великою зацікавленістю користувачі переглянули книжкову виставку «Незвичайних книг «Промінця», на якій знайшли найяскравішу книгу – «Снігова королева» видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА), найстарішу, яка є у бібліотеці М. Пришвін «Весна света» (1953 року), найтовстішу – «УСЕ» (універсальна довідкова енциклопедія), наймудрішу – «Біблія», найпопулярнішу серед дітей книгу «Тореадори з Васюківки» В.Нестайка, книжку З-D «Життя тварин», кишенькові книжки, книжки-панорамами та інші.
Ганна Володимирівна запропонувала учасникам заходу до перегляду презентації «Незвичайні книги світу», з якої діти дізнались про найбільшу книгу в світі в 624 сторінки, важить така книга 75 кілограмів, розміри її дерев'яних обкладинок – 92 на 50 сантиметрів, на виготовлення книги пішли шкури 160 ослів і найменшу, яку неозброєним оком не прочитати та якщо збільшити книгу в 600 разів, ми побачимо, що це найменша в світі копія Нового Завіту.
Шановні користувачі! У бібліотеці для дітей «Промінець» на Вас чекають незвичайні книги – яскраві і цікаві, разом з якими можна навчатись і відпочивати, мандрувати, мріяти і фантазувати – треба тільки переступити поріг бібліотеки.
Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини