Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

У ПК «Бджілка» відбулася зустріч з унікальним казкарем Павлом Браницьким

Опубліковано 27 лютого 2025 року о 16:45
фото

У підлітковому клубі «Бджілка» ЦСПК «Щасливе дитинство» відбулася надзвичайна подія – зустріч із справжнім казкарем Павлом Браницький – це унікальний казкар, який перекладає казки світу українською мовою у віршованій формі. Ця зустріч подарувала дітям і дорослим незабутню подорож у світ чарівних історій та творчості.

Павло Браницький розповів дітям про важливість казок та їхню мудрість, про силу українського слова. Головною подією заходу став форум-театр – дійство, яке завдяки інтерактивній формі, надало можливість вихованцям клубу стати героями казки «Снігова Королева», відчути себе акторами на сцені імпровізованого театру. Унікальність постановки – у її віршованій формі, що зробило виступ ще більш захопливим і мелодійним. Діти із задоволенням приміряли на себе ролі казкових героїв, виразно декламували рядки та відчували справжню магію живого слова. Батьки наших вихованців також мали можливість долучитись до участі в імпровізованій виставі, вони із задоволенням співали пісні, які для них підготував Павло Браницький. Атмосфера була неймовірною – повне занурення у світ казки та блиск в очах учасників.

Дякуємо Павлу Браницькому за його талант, натхнення і любов до казок, а нашим учасникам за активність, артистизм і бажання творити.

Джерело: управління молоді та спорту Святошинської РДА.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux