У рамках соціального проекту «Крок до життя. Перевір себе» у КНП «КДЦ» Святошинського району м.Києва відбувся День профілактики


У суботу, 13 червня 2015 року, з 9.00 до 13.00 в КНП «КДЦ» Святошинського району м. Києва (вул.Симиренка, 10) було організовано та проведено акцію з профілактики та раннього виявлення онкозахворювань в рамках «Майстерні здоров’я».
До акції залучилися депутат Київської міської ради Олена Єскіна, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Тетяна Миколаївна Донченко, в.о. начальника управління охорони здоров’я Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації Ніна Іванівна Алексеєнко, головний лікар Київського міського центру здоров’я Отто Олександрович Стойка і директор КНП «КДЦ» Богдан Леонідович Подлужний.
Профілактичний медичний огляд проводили співробітники «КДЦ» (онколог, уролог, гінекологи, стоматолог, ендокринолог, інші) та запрошені спеціалісти: лікарі-онкологи Національного інституту Раку (НІР) та Київського міського клінічного онкологічного Центру (КМКОЦ).
Усі бажаючі мали змогу провести дослідження: УЗД молочних залоз, УЗД щитоподібної залози, мамографію, аналіз на визначення цукру в крові,аналіз ПСА – відібрано 10 пацієнтів для проведення онкологічного маркеру захворювання простати.
Всього було оглянуто 484особи, із них з підозрою на онкопатологію – 27 осіб. Цим пацієнтам було дано направлення на додаткове обстеження в НІР та КМКОЦ.
Мамографію проведено 29 жінкам (значну частину мамографічних досліджень було виконано у пересувному мобільному мамографі), УЗД молочної залози 17 жінкам, УЗД щитоподібної залози 18 особам. Визначення глюкози в крові – 250 особам, із них вперше виявлено підвищення цукру в крові у 27 осіб.
Окрім цього, на виконання наказу КНП «КДЦ» Святошинського району м.Києва від 04 червня 2015 року за №86 «Про профілактику онкозахворювань серед дорослого та дитячого населення», в термін підготовки та проведення вищевказаної акції, медичними працівниками «КДЦ» було надано консультації 157 пацієнтам, проведено бесіди з 1115 особами, розповсюджено просвітницьку літературу у вигляді пам’яток, брошур, листівок, газети «Здоров’я киян» з питань профілактики онкозахворювань та інших хвороб у кількості 500 шт.
Джерело: Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району м.Києва