«У шахах виграє той, хто помиляється передостаннім». В СЗШ № 235 ім.В.Чорновола відбувся командний чемпіонат школи з шахів (фото)
Як сказав колись Бернар Вербер: «Шахи ведуть до духовності, так як вони змушують нас зрозуміти, що існує боротьба між двома силами - білими і чорними, які символізують добро і зло, позитивне і негативне. Вони дають зрозуміти, що у кожного з нас своя роль, але різні здібності: пішак, дама або ферзь, але залежно від свого знаходження всі ми, навіть прості пішаки, можемо поставити мат».
Нещодавно десять збірних команд СЗШ № 235 ім.В.Чорновола взяли участь в командному чемпіонаті школи з шахів.
Чемпіонат складався з трьох турів і проходив під керівництвом керівника шахового гуртка школи Постоловського В.В. та класного керівника 9-А класу Лещенко Н.В.
Перемогла всіх суперників та впевнено посіла перше місце у загальнокомандному заліку команда 9-А класу.
Другою фінішувала команда 4-А класу.
Місця з третього по п’яте розділили збірні 7-А, 3-А та 6-А класів.
Вперше у командних шкільних змаганнях виступали і молодші школярі 3-х та 4-х класів. Вони чинили гідний опір старшим суперникам.
Найкращі індивідуальні результати в грі показали Ілля Філіпов, Анастасія Делобоско, Ілона Куріс (9-А клас), Данило Ус (6-А клас), Владислав Годун (7-А клас), Марія Мейш (4-А клас).
Адміністрацією школи були відзначені і організатори чемпіонату «за вагомий внесок у популяризацію такого важливого виду спорту, як шахи».
Бажаємо учасникам та переможцям нових перемог на чорно-білих діагоналях.
Джерело: управління освіти