У спеціалізованій школі № 304 відбулася зустріч «Мужність і відвага крізь покоління» (фото)
Якою дорогою ціною далася перемога над нацизмом нашому народу! Скільки життів забрала та страшна війна! Скільки доль зруйнувала вона! Нема жодної сім’ї в Україні, якої не торкалась війна своїм чорним крилом. Тисячі людей вступали до УПА, що воювала за цілковите звільнення України від комуністичного та фашистського агресорів, які з однаковою ненавистю топтали святу українську землю. Мільйони наших земляків стали до рядів Червоної Армії, що воювала з німецьким фашизмом. День пам’яті полеглих у Другій Світовій війні - це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Зі сцени лунали слова вдячності ветеранам війни, що здобували для нас, своїх нащадків, можливість жити у вільному світі. Ще рік тому ми з вами не знали дуже багатьох слів пов’язаних з війною, тепер же мирне небо опалене полум’ям війни.
Ще рік тому ми не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні - Героям Слава!», а тепер вони набули нового святого змісту.
Нині це віддання особливої шани тим, хто у напружений, найкритичніший і найважливіший момент життя нашої країни не відступив і пожертвував собою заради своєї Батьківщини. Присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів Другої світової війни та учасників АТО хвилиною мовчання.
У концертній програмі лунали пісні, які добре знають наші ветерани - це «Смуглянка», «Мальви», і пісні , які закликають всіх до мирного майбутнього нашої держави «Діти хочуть мира», «Ні- війні!», «Не твоя війна», «Я не хочу гратися в війну». Бурхливими оплесками вітали діти, батьки, вчителі героїв двох поколінь, які захищали та захищають незалежність своєї Батьківщини.
Джерело: школа № 304.