У СШ № 185 пройшли заняття з надання першої медичної допомоги (фото)


Забезпечення особистої безпеки і збереження свого здоров'я, мабуть, одна з найважливіших сторін практичних інтересів людства з давніх часів до наших днів. У сучасних умовах підвищеної небезпеки необхідно вчитися правильно діяти в екстремальних ситуаціях. Тому першу медичну допомогу повинна вміти надати кожна людина, тим більше педагогічні працівники навчальних закладів.
Саме тому, 30 та 31 березня педагоги спеціалізованої школи № 185 ім. Володимира Вернадського пройшли навчання з надання першої медичної допомоги. Заняття для вчителів провели працівники Святошинської районної організації Товариства «Червоного Хреста» старша патронажна сестра Легеза Вікторія Володимирівна та патронажна сестра Чуницька Оксана Висилівна. Крім отриманих теоретичних знань, вчителі мали змогу практично відпрацювати навики надання допомоги на манекені.
Тож пам’ятаймо, що основне завдання надання першої допомоги при нещасному випадку - зберегти життя постраждалого до прибуття рятувальних служб, використовувати будь-який шанс для його порятунку.
Джерело: СШ № 185.