Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

У Святошинському районі невідомі викопали біля 1500 кущів троянд

Опубліковано 20 травня 2014 року о 14:07

Сьогодні, 20 травня, біля розв’язки на вул. Героїв Космосу, співробітники КП УЗН Святошинського району столиці виявили відсутність біля 1500 кущів троянд. Співробітники КП УЗН приїхали завершити роботи з очистки клумби від бур’янів, які розпочали перед вихідними. Саме вони виявили відсутність квітів на клумбі.

Перш за все співробітники КП УЗН зателефонували в службу «102», та викликали на місце події наряд міліції. Наразі співробітники міліції проводять опитування можливих очевидців крадіжки.

Часті прояви вандалізму спрямовані на зелені зони, що мають місце в Святошині, дуже непокоять районну владу, адже працівники районного зеленбуду прикладають максимум зусиль, аби зробити місто більш зеленим та квітучим.

Закликаємо усіх небайдужих киян допомогти слідству у виявленні злочинців та повідомляти про подібні випадки на гарячу лінію Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

Джерело: відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux