У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва провели відкрите заняття


У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва 05 лютого 2019 року інструктор з фізкультури Лук’янова Катерина Вікторівна провела відкрите заняття на тему: «Лікувальна фізкультура – основний засіб реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем».
Метою цього заняття було ознайомлення з різноманітними методиками реабілітації дітей, що застосовуються у відділенні, а саме: рефлекторний масаж, розтягування м’язів та розробка суглобів для запобігання контрактур, постізометрична релаксація, а також вправи на розслаблення з віджиманням та вібрацією. Також педагогам було продемонстровано пасивні, пасивно-активні та активні вправи для реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, більшість з яких страждає на спастичну диплегію різного ступеню тяжкості.
Катерина Вікторівна наголосила, що важливі також порядок і ступінь складності вправ. Діти із задоволенням виконували фізичні вправи. На занятті панувала позитивна атмосфера, яка сприяла підвищенню заряду бадьорості та приємним емоціям на цілий день.
Джерело: відділення надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва.