Учні 7-го класу СЗШ № 140 долучились до прибирання скверу на розі вулиці Семашка та проспекту Палладіна (фото)
У рамках проведення весняного двомісячника по благоустрою учні СЗШ № 140 періодично долучаються до прибирання територій Святошинського району поблизу школи.
02.04.2014 р. відповідно до графіку проведення робіт на період весняного двомісячника з благоустрою 2014 року в Святошинському районі м. Києва учні 7-го класу на чолі із завгоспом Зєлєніною В.Я. та класним керівником Сидоренком М.Д. прибрали листя та сміття у сквері на розі вулиці Семашка та проспекту Палладіна. Роботу учнів скеровували працівники КП УЗН.
«Сквер знаходиться поблизу будинку, де я мешкаю. Тому я із задоволенням прибрав цей сквер, адже, ми часто буваємо тут на прогулянці з батьками та молодшим братиком» - розповідає учень 7-го класу.
Під час прибирання зібрано сміття та опале листя, що пізніше було завантажене та вивезене працівниками спеціалізованих служб.
Чистота в районі – справа всіх разом і кожного зокрема! Давайте зробимо наш район чистішим!