Установча конференція лідерів учнівського самоврядування (фото)


7 вересня 2017 року у спеціалізованій школі № 96 ім О.К.Антонова відбулась Установча конференція лідерів учнівського самоврядування.
У кожної генерації є свої лідери – люди, які визначають обличчя часу, змінюють життя, активно впливають на його зміни. Яким буде 2017-2018 навчальний рік у нашій школі, залежить саме від нас. Хочеться, щоб ви будували своє майбутнє свідомо, щоб поставлені цілі були гідними та високими, а ваші справи приносили користь суспільству.
На зборах відбулися вибори лідерів школи, міністрів та їх заступників:
Міністер освіти – Ткаченко Яна
Міністер культури – Кислицька Ліза та Гулуєва Христина.
Міністер фізичної культури, спорту та пропаганди здорового способу життя –Новосьолов Роман та Чулаков Володимир
Міністер по роботі з молодшими школярами, добрих справ та розвитку волонтерського руху – Михайлова Олександра та Бишовець Катерина.
Міністер екології – Дим’янчик Євгенія та Левін Володимир
Міністер інформації –Дубіцька Яна
Також оновився склад редакції шкільної газети, в який входять:Худя Дар’я, Рудь Дар’я, Чернікова Анна, Жога Анна, Ваховська Єлизавета, Фетісова Каріна, Дубіцька Яна, Загайна Ксенія, Чуницька Віра,Загайна Ксенія Мериленко Катерина.
Вітаємо новообраних лідерів школи !!!!Адже ви – це рушійна сила нашої дитячо-юнацької організації «СШШ»!
Джерело: СШ №96.