В Київській гімназії №287 проходять заходи місячника української мови та літератури (фото)
В історії будь-якого народу назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Шевченка. 200 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.
6-7 березня, напередодні відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, в Київській гімназії №287 пройшов літературний турнір «Шевченкознавець» серед учнів 5-х класів. Метою турніру було поширення знання учнів про Т.Г. Шевченка, відомого українського поета, співця покріпачених, великого Кобзаря; розкриття величі українського генія, наближення його до серця кожного учня, стимулювання пізнавального інтересу дітей; розвиток логічного, образного мислення, комунікативно-діяльнісної компетенції; виховування шани і поваги до Шевченка.
Літературна вікторина стала не просто вшануванням пам'яті поета, але й відчуттям того, як через його твори проходить любов до України, народу, рідної мови. Серед учнів, що змагалися за звання кращого знавця життя і творчості поета, переможцями стали команди 5-А та 5-Б класів.
11 березня, в рамках місячника української мови та літератури серед учнів 5-9 класів відбувся конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка. Перемогу в конкурсі здобули учениця 7-А класу Гришко Ірина та учениця 9-Б класу Мельніченко Вероніка.
Відбувся серед учнів 7-х класів і пізнавальний брейн-ринг «Кращий знавець рідної мови». Впевнену перемогу у вікторині здобула команда учнів 7-Б класу.
12 березня в гімназії відкрилася виставка художніх робіт учнів 9-11 класів «Малюємо за Кобзарем».
Впродовж місяця на уроках художньої культури проходили «поетичні хвилини», до яких усі бажаючі готували не тільки поезії Т.Шевченка, а й виконували малюнки до віршованих рядків.
На виставці експонується 30 кращих графічних та живописних робіт гімназистів.