Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

В КП «РЕО-1» нагадують: «Ремонт електроустановок повинен проводитися виключно спеціалістами-електриками» (фото)

Опубліковано 30 січня 2015 року о 12:28
фото

Електрична енергія - вірний помічник сучасної людини. Але її нерозумне використання може привести до невиправних наслідків для життя та здоров'я людей, а також суттєво пошкодити майно та житло громадян.

Для уникнення вищеперерахованих наслідків фахівці «КП РЕО-1» нагадують мешканцям району про необхідність дотримання елементарних правил електробезпеки.

За словами комунальників, найбільш розповсюдженими її порушеннями є самостійний ремонт електроустановок, а також самовільне підключення електричного вводу в помешкання.

Ремонт и монтаж електропроводки повинен виконуватись тільки спеціалістами-електриками, наголошують в КП «РЕО-1».

Щоб убезпечити мешканців від перебоїв електропостачання комунальники відремонтували аварійну електрощитову житлового будинку на вулиці Жолудєва, 8-а.

 

Джерело: КП «РЕО-1».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux