В підлітковому клубі «Бджілка» пройшов концерт УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ


В традиційний вечір п’ятниці, в підлітковому клубі «Бджілка», пройшов концерт УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ. Вечір п’ятниці традиційно проводиться для підтримки емоційного стану та психологічного розвантаження в складних умовах сьогодення не тільки для вихованців та їх батьків, але й для усіх бажаючих долучитись до дружнього колективу ЦСПК «Щасливе дитинство».
Концертна програма «Україна є! Україна буде!», за безпосередньою участю ансамблю народної пісні Київської музичної школи №23, проводилась з метою популяризації української народної пісні, української пісні народних і сучасних композиторів та з метою виховання у дітей, підлітків та молоді якісного мистецького смаку до національної культури та самобутності, формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації. Також метою проведення таких заходів є не тільки сприяння самоідентифікації підростаючого покоління як українського народу, але й у прищеплення дітям змалку прагнень жити в Україні та будувати її оновлену.
Нажаль час вносить свої корективи і мирне небо тепер стало одним із головних бажань для багатьох громадян, а відчути себе українцем – щирою необхідністю. Особливо вимагають підвищеної уваги діти-переселенці, адже зміна місця проживання багатьох з них передували дуже непрості часи, а кожна дитина – то своя історія, іноді вона доволі драматична. Для того, щоб діти швидше адаптувалися та відчували себе комфортно, в підліткових клубах нашої системи ми намагаємось з особливою делікатністю залучати їх до участі у заходах та дозвіллєвих програмах.
Всі заходи проводяться в рамках dozvilyaHAB, що на постійній основі функціонує в кожному клубі ЦСПК «Щасливе дитинство», враховуючи направлення роботи кожного клубу. З радістю чекаємо на наших заходах та гуртках.
Джерело: ЦСПК «Щасливе дитинство»