В ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні


І рани їхні вже не їм болять..
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла…
Напередодні 20 лютого, цього трагічного дня для нашої країни, разом з усіма українцями, вихованці і педагоги ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК» вшановують подвиг учасників Революції Гідності та увінчують пам’ять Героїв Небесної Сотні.
У холі центрального корпусу закладу розміщено експозицію «Ангели пам’яті», де відчувається атмосфера страшних подій Майдану та душевні страждання тих, хто втратив рідних і близьких.
Також протягом тижня проводилися патріотичні години біля виставки-експозиції «Героям слава» в музеї закладу, де вихованці мали змогу переглянути фото, які були зроблені особисто педагогом центру Литвиненко М.Б. під час подій на Майдані, а серед вихованців гуртків військово-патріотичного напряму «Джура» проведені змагання з розбирання АК.
Вічна пам’ять героям! Герої не вмирають! Слава Україні!
Джерело: ПНЗ ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК».