В Святошині перевірили цільове використання державних соціальних допомог


З метою перевірки цільового використання державних соціальних допомог та необхідності їх призначення в подальшому, працівники відділу соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації обстежили матеріально-побутові умови проживання малозабезпечених сімей району.
В період з 05.01. по 20.01.2015 року проведено 325 обстежень та складено відповідні акти.
Для покращення матеріального стану родин держава надає можливість сплачувати за житло в неповному розмірі, але існують спірні питання. В таких випадках, з метою з'ясування нужденності, здійснено 154 обстеження матеріально-побутових умов проживання родин для призначення субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг
Для поліпшення складних життєвих обставин та реалізації гарантій громадян на достатній життєвий рівень здійснено 167 обстежень щодо подальшого призначення допомоги.
Проаналізували соціальні інспектори і умови проживання 4 сімей, де батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки, на предмет цільового використання державних коштів та забезпечення дотримання прав дітей.
Джерело: управління праці та соціального захисту населення Святошинського району.