Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

В Святошинській РДА розглядали питання впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках

Опубліковано 28 липня 2016 року о 15:02
фото

27 липня 2016 року в сесійній залі Святошинської РДА (просп. Перемоги, 97) пройшла нарада з питань енергозбереження та впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках.

Нарада була проведена за ініціативи депутата Київради Володимира Левіна при підтримці Святошинської адміністрації. Участь в ній взяли представники організацій ТОВ «ГВП-БУД», «Укргазбанк», «Енергооберіг», «Центр енергоефективності» та голови ОСББ.

Під час наради обговорювалося питання про споживче кредитування фізичних осіб на придбання енергозберігаючого обладнання та матеріалів для впровадження енергоефективних заходів. Розпочинаючи нараду, Володимир Левін відмітив, що: - «підвищення у кілька разів цін на енергоносії сколихнуло населення району адже щомісячно платити за світло та природній газ доводиться значну суму. Насамперед питання енергозбереження – це питання національної енергетичної безпеки, яке завжди буде актуальним за всіма напрямками. В умовах сьогодення ощадливе використання паливно-енергетичних ресурсів, заміщення газу  альтернативними видами палива та державна підтримка впровадження енергоефективних заходів є надзвичайно важливими для сучасної України».

Як зазначив представник Укргазбанка, держава пропонує вжити заходів щодо термомодернізації житлових приміщень, а придбати матеріали для цього можна оформивши кредит у державних банках.

Учасники наради розглянули та обговорили Постанову Кабінету Міністрів України  від 08.04.2015 року №231 «Про внесення змін  до постанови  КМУ  від 1 березня 2010 року № 243» якою передбачено часткову компенсацію вартості енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредитів, залучених в уповноважених банках на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів з метою впровадження  стимулювання об’єднань ОСББ, ЖБК, фізичних осіб до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів.

Було розглянуто ряд пропозицій щодо можливих підходів до вирішення енергоефективності в багатоповерхових будинках, які взято для подальшого вивчення та можливого використання.

 

Джерело: управління житло-комунального господарства. 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux