Ветеранів Святошинського району привітали зі святом (фото)


7 жовтня, у ліцеї ЕКО №198 (вул. Тулузи, 6) членів організації інвалідів війни та Збройних сил 5-го мікрорайону урочисто привітали з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку. Захід був організований та проведений за сприяння голови Святошинської РДА Володимира Каретка та підтримки народного депутата України Олександр Третьяков, ЦСПК «Щасливе дитинство» і Святошинського товариства Червоного Хреста.
Зі святом поважних святошинців привітала заступник голови Святошинської РДА Наталія Гусєва, яка побажала ветеранам сімейного затишку, міцного здоров’я, довгих років життя, щастя та миру.
«Підтримувати і шанувати людей похилого віку це обов’язок всього суспільства. Ви зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути гідними своєї держави. Ваша невтомна праця, доброта і мудрість, ставлення до людей – взірець для наслідування для всіх нас», - зазначила заступник голови.
Чудовий настрій та позитивні емоції дарували присутнім юні таланти Святошина. По завершенню святкової програми на ветеранів чекав сюрприз – подарунки та святковий стіл.