A+
  • Стара версія
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Відкрита першість з настільного тенісу Дитячо-юнацької спортивної школи № 26 міста Києва

Опубліковано 04 квітня 2023 року о 15:41
фото

У перший день квітня 2023 року у Святошинському районі пройшла Відкрита першість з настільного тенісу Дитячо-юнацької спортивної школи № 26 міста Києва серед юнаків та дівчат 2011 року народження і молодших.

Тренер-викладач ДЮСШ № 26 міста Києва, заслужений тренер України Тетяна Кокуніна стала організатором змагань.

До нас завітали в гості – юні спортсмени із спортивних шкіл та клубів з інших районів міста Києва.

ІІІ місце - Сколобанова Дар'я.

Всі переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами. Юні спортсмени Святошинського району показали свій високий рівень спортивного розвитку та здобули юнацькі розряди. Тренери змогли оцінити підготовленість спортсменів до найближчих чемпіонатів України, які відбудуться в травні та червні.

Побажаємо юним святошинцям нових перемог на спортивних аренах!

Джерело: управління молоді та спорту Святошинської РДА.