Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Викладачі КДМШ № 22 взяли участь у концерті пам`яті В.Манілова «В ритмах латіно» (фото)

Опубліковано 11 грудня 2017 року о 18:04
фото

9 грудня в Київському будинку вчителя відбувся традиційний концерт пам`яті видатного музиканта-гітариста і педагога Володимира Манілова за участю лауреатів міжнародних та всеукраїнських музичних конкурсів. Організатор –голова асоціації гітаристів НВМС, заслужений діяч мистецтв України Костянтин Чеченя.

У концерті взяли участь викладачі Київської дитячої музичної школи № 22 відділу культури та охорони культурної спадщини – ансамбль «Лілея»: Лілія Герасимчук (гіталеле), Ірина Іщук (гітара), Юлія Лисенко (гітара) і Тамара Теліна (флейта).

Концерт пройшов надзвичайно цікаво та насичено. Слухачі мали змогу насолодитися прекрасною музикою та поринути у творчу атмосферу музичного мистецтва гітари.

Вітаємо наших викладачів, які успішно поєднують педагогічну й артистичну діяльність і вписують свою яскраву сторінку в культурний розвиток міста.

 

Джерело: Відділ культури та охорони культурної спадщини.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux