Вільні творять майбутнє! (фото)





Україно, наша ти єдина!
Ми – сини твої, доньки й онуки!
Нас одна лиш поєднує ціль –
Жити в вільній, прекрасній країні…
Відповідно до Указу Президента України від 13.11.2014 № 872/2014 21 листопада 2015 року Україна відзначає День Гідності та Свободи.
З нагоди цього Дня 20 листопада 2015 року в середній загальноосвітній школі № 35 пройшов театралізований урок-реквієм, підготовкою якого керувала заступник директора з виховної роботи Калиновська Людмила Василівна.
На цей захід завітали педагоги на чолі із директором школи Зоріним Віталієм Васильовичем та учні 7-11-х класів.
Захід мав сильне емоційне забарвлення та не залишив байдужих у залі. Учні скандували гасла та співали пісні часів Помаранчевої революції та революції Гідності. Погляди присутніх були прикуті до мультимедійного екрана, на якому відтворювалися епохальні події тих часів. Присутні вшанували пам´ять загиблих героїв революції Гідності хвилиною мовчання.
Вагомий внесок у підготовку та проведення заходу зробили педагоги та класні керівники 7-11-х класів.
Цей захід підтвердив надію та сподівання кожного, що тільки в єдності ми здатні подолати будь-які негаразди, здолати ворога та вивести Україну із тієї тяжкої скрути, в якій вона нині опинилася.
Джерело : середня загальноосвітня школа № 35.