Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Вітаємо вихованців Київської дитячої школи мистецтв № 8 із новими перемогами на мистецьких конкурсах, які відбулись влітку!

Опубліковано 25 серпня 2022 року о 16:18
фото

Юні піаністки Ірина Монах та Марія Лазор (клас викладача Світлани Бокій) стали лауреатами та отримали дипломи ІІІ ступеню Канадсько-Українського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Торонто 2022».

На благодійному Міжнародному онлайн фестивалі «LACITY FEST» в номінації «вокальне мистецтво»  перемогу отримали учні класу народного вокалу викладача Людмили Савченко, концертмейстер Олеся Мельницька: І місце – фольклорний ансамбль «Святадар», ІІІ місце –  Дарія Подольська, Олена Лєскова, Марія Лазурченко та Анна Дяченко.

Фольклорний ансамбль «Святадар» також отримав яскраву перемогу та звання  лауреата І ступеня на Всеукраїнському вокальному фестивалі-конкурсі народної творчості «Співоча птаха».

Щиро вітаємо талановитих учнів та викладачів із новими творчими досягненнями,  бажаємо невичерпного натхнення та подальших мистецьких успіхів!

 

Джерело: Відділ культури Святошинської РДА.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux