Візит рятувальників до Святошинського дитячого будинку-інтернату був не тільки корисним, а й захопливим для вихованців


Святошинські рятувальники продовжують проводити профілактичні заходи, спрямовані на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та травмуванню на них людей.
Цього разу вони відвідали дитячий будинок-інтернат , що знаходиться на вулиці Котельникова, 51. Це не звичайний заклад, тут кожний вихованець особливий, і в кожного своя історія. Діти зустрічали рятувальників усміхаючись та із захватом.
Метою візиту було навчання діям у випадку виникнення надзвичайних ситуацій . Основну увагу рятувальники приділили вивченню порядку дій при виявленні підозрілих предметів та правил поводження з ними. Педагогам роз’яснили правила користування вогнегасниками та нагадали порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і пожеж, зокрема, стосовно забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей, дотримання вимог пожежної безпеки. Для вихованців закладу то був надзвичайний день, сповнений нових емоцій і вражень.
Джерело: Святошинське районне управління ГУ ДСНС України у м. Києві.