«Все буде добре». Вихованці підліткових клубів Святошина взяли участь у дитячому флеш-мобі (фото)


23 вересня у Мистецькому Арсеналі відбулося відкриття Першого дитячого фестивалю «Мир у дитячих долонях», який поєднав мистецтво, науку, інновації, літературу, театр, анімацію, арт-терапію, різні види творчості для дітей та сімейного дозвілля.
Дитячий фестиваль «Мир у дитячих долонях» мав на меті наповнити життя дітей позитивними емоціями та натхненням, змістити акценти від переживань, пов’язаних з ситуацією в країні, до радості творчості, пізнання та отримання нових вражень.
Під час відкриття фестивалю відбувся дитячий флеш-моб «Все буде добре», на підтримку миру та єдності країни, в якому взяли участь вихованці підліткового клубу «Олімп-ІІ» ЦСПК «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді та спорту.
Вони із задоволення взяли участь у виставці дитячого малюнку «Українське село» та майстер-класі з орігамі, малювали на піску, збирали конструктори.
Захід залишив найпозитивніші враження у дітей.
Джерело: управління у справах сім’ї, молоді та спорту.