Заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися у ЦСПК «Щасливе дитинство» (фото)


У підліткових клубах за місцем проживання Централізованої системи підліткових клубів «Щасливе дитинство ї з 3 по 7 травня відбувся цикл заходів, приурочених до Дня пам'яті та примирення, до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, спрямований на виховання підростаючого покоління у дусі патріотизму та поваги до історії своєї країни:
- Година спілкування «Ми гідні нащадки дідів і батьків»;
- Бесіда-розповідь про звитяги українського народу у визвольній боротьбі, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції «Війна відгриміла та пам'ять жива»;
- Виготовлення вітальних листівок;
- Конкурс читців «Дорогами війни»;
- Покладання квітів до пам’ятника визволителям Києва, воїнам-автомобілістам Радянської Армії, що загинули в бою 1943 року (вул. Симиренка) і до братської могили радянських воїнів-захисників Києва на вул. Ак. Єфремова неподалік рогу з пр. Палладіна;
- Відвідання вихованцями парку Вічної слави та Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років»;
- Художня виставка дитячих робіт «Світлий подвиг – незабутній!» (триватиме до 12 травня).
З великою вдячністю вихованці та педагоги підліткових клубів за місцем проживання говорили про мужність, стійкість та самовідданість оборонців-визволителів рідної землі. Висловили безмежну вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу, не стояв за ціною перемоги над нацистською навалою.
Цей день викликає безмежну гордість за наш народ, водночас почуття світлої радості та гіркий сум, знаючи, якою дорогою ціною завойовано перемогу.
Світла пам’ять про тих, хто поліг на фронтах, загинув від нацистських тортур, хто пройшов крізь найскладніші випробування, відстояв право людей на мирне життя, врятував нашу країну та світ від нацизму буде завжди в серцях вдячних нащадків. Схиляючи голови перед священною пам'яттю загиблих, ми складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Україна заплатила за перемогу надзвичайно високу ціну: загальні демографічні втрати України під час Другої світової війни становлять 13-13,5 млн. осіб. Історикам невідомі імена більше 3 млн. загиблих. Повністю або частково знищені 714 українських міст, 29 тис. сіл. Більш, ніж 250 українських сіл спалені окупантами дотла…
Сьогодні, коли в Україні час великих випробувань, коли проти нашого народу ведуть неоголошену війну, ми, як ніколи, відчуваємо ціну мирного неба. Та ми знаємо: як і 71 рік тому ворог буде розбитий! Перемога буде за нами!
Джерело: ЦСПК «Щасливе дитинство»