Засідання колегії управління праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
В управлінні праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, за адресою: вул. Гната Юри, 14 б, 18 листопада 2013 року о 10 годині відбулося засідання колегії по вирішенню питання надання одноразової адресної матеріальної допомоги мало захищеним верствам населення.
На Колегії були присутні голова та члени комісії працівники управління праці та соціального захисту населення: Жидченко І.М, Свириденко Т.А., Кравченко Г.Ю, Будченко Т.А, Мельник А.І., Десятко О.І., Демченко В.В
Розглядались заяви громадян з питання надання ім одноразової адресної матеріальної допомоги у зв’язку з їх скрутним становищем. Така допомога відповідно до «Положення про порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги мало захищеним верствам населення м. Києва, які опинилися в складних життєвих обставинах» надається громадянам, якщо сукупний дохід на кожного члена сім»ї за попередній квартал нижче затвердженого законодавством України прожиткового мінімуму. Зазначені мешканці на момент подачі заяв мають дохід вищий зазначеного в положенні. Однак, всі вони знаходяться в скрутному матеріальному положенні.
Зважаючи на складні життєві обставини в яких опинилися громадяни Колегія вирішила надати одноразову адресну матеріальну допомогу мешканцям Святошинського району.
Джерело: УПСЗН Святошинського району.