Звіт співачки, композитора, святошинки (фото)
Неллі Кушнір, мешканка Святошинського району, заслужений діяч мистецтв України, композитор в черговий раз звітує про проведену благодійну роботу.
Я вже вкотре запрошена до санаторію «Перемога», що на вул. Бударіна, щоб виступити для відпочиваючих санаторію, а це поважні люди, ветерани та інваліди Великої Вітчизняної війни, що я і зробила. Це черговий мій благодійний виступ, від якого і я сама отримала задоволення, що можу своїм виступом надати людям радість та втіху. Глядачі цього разу, як завжди на моїх концертах, були також дуже вдячні, обдаровували мене бурхливими оплесками, фотографувались на згадку та писали свої душевні відгуки. І як я побачила, оцінювачі були знавцями моєї справи, бо вказали, що і вони мають талант і також стояли, а може і тепер ще стоять на сцені, бо співають.
Відгуки глядачів наступні:
- Спасибо за стихи, за песни, за душу, за серце. С уважением и любов’ю Попова Екатерина Петровна, г. Луганск. Пою с детства. 25.10.13г.
- Дякую за пісню, за вірші, за Ваш гарний голос, за душевність. Хай Вам щастить в житті. Люблю також співати. Львівська обл. м. Сокаль. З повагою Володимир Іванович Овчинніков.
- 25.Х.2013року. санаторій Перемога. Під час відпочинку в санаторії цього дня слухав артистку Неллі Кушнір. Як і всі присутні, відчув справжні, хороші, тривожні, естрадні пісні цієї чудової співачки. Відпочиваючий І.Й.Микитенко, співаю у хорі.
Що ж, шановна Неля Іванівно, ми зі свого боку дякуємо Вам за щирість і доброту, за Вашу благодійність. Хай Ваші пісні і надалі зігрівають душі Ваших слухачів. Будьте здорові. Подальших творчих Вам успіхів.