Звітують комунальні служби Святошинського району (фото)
КП «РЕО-1». Враховуючи зношеність житлового фонду на обслуговуючій території Комунального підприємства РЕО-1 та з метою належного проживання мешканців у багатоквартирних житлових будинках малярами виконуються ремонтні роботи у під’їзді № 4 по вул.Симиренка,25-а. Враховуючі важливість роботи дівчата підходять до своєї праці відповідально та творчо. Також на постійному контролі в КП РЕО знаходиться покіс трави, прибирання прибудинкових територій, своєчасне вивезення негабаритного сміття.
КП «РЕО-3». Благоустрій та озеленення прибудинкової території має велике значення для мешканців району, тому зелені зони потребують особливого догляду та шанобливого ставлення з боку мешканців та працівників житлового господарства. З метою збереження зелених зон, працівниками КП «РЕО-3» встановлено дерев’яну огорожу для обмеження заїзду автотранспорту на газони прибудинкової території житлового будинку №2/1 по вулиці Сім’ї Сосніних. А також замінено лінолеум у ліфті за адресою вул. Зодчих 30, під’їзд №6.
КП «РЕО-4». 4 липня працівниками КП «РЕО-4», а саме технічною дільницею № 4 під керівництвом майстра технічної дільниці Лободи Валентини Володимирівни було виконано такі роботи:
- Підсипання елементів на дитячому майданчику за адресами вулиця Зодчих, 44 та вулиця Зодчих, 46.
- Вивезення великогабаритного сміття за адресою бульвар Ромена Роллана, 5/8.
Також з метою зросту добробуту мешканців, які проживають на території КП "РЕО-4" та з метою поліпшення стану благоустрою прибудинкових територій, а також виконуючи звернення мешканців на прибудинкових територіях житлових будинків на протязі цього тижня по вул.Зодчих,50-а,50-в виконувались роботи по кронуванню дерев від сухостійних гілок та знешкодженню омели на деревах.
До виконання робіт залучені працівники КП "РЕО-4 та спецтехніка КП "ДУОЖФ".Роботи з кронування дерев виконувались за рахунок коштів,які надійшли від мешканців за сплату комунальних послуг.
КП «РЕО-6». Столяр – одна з небагатьох професій, яка завжди актуальна і затребувана. Вибирати її варто людям, які „відчувають дерево”, схильні до ручної праці, конструювання.
Столяр повинен:
- знати основні породи, властивості та дефекти деревини;
- способи її обробки, виготовлення, монтажу столярних виробів;
- види клею та лаків;
- володіти навичками роботи з електротехнікою, технічними кресленнями;
- вміти користуватись ручними інструментами, деревообробними верстатами;
- зачищати деталі;
- готувати поверхні,встановлювати віконні та дверні блоки, вбудовані меблі;
- виготовляти заготовки столярних виробів.
Велике значення в його роботі мають:точний окомір, уважність, акуратність та терпіння, наявність образної пам’яті, естетичний художній смак та творче мислення, розвинена уява, майстерність.
Адже на протязі робочого тижня з столярами Іваном Кульбовським та Олексієм Сизоненко відновлені захисні щити на вентиляційних шахтах житлових будинків по вулиці Львівська 57, 57а та 59, відремонтовані та встановлені 15 лавок для відпочинку на прибудинковій території житлових будинків по вулиці Ірпінська 68 та70, Чорнобильська 3 та 9, проспекту перемоги 144 та 148/1, відремонтовані елементи дитячих майданчиків по вулиці Верховинна 80,85 та 87, Уборевича 9 та 15.