Головна  →  Новини  →  16 січня 2017

Новорічні канікули у бібліотеці для дітей «Книжкова світлиця» ЦБС «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини (фото)

Новорічні канікули у бібліотеці для дітей «Книжкова світлиця» ЦБС «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини (фото)

Весело та змістовно відсвяткували новорічні свята користувачі бібліотеки для дітей «Книжкова світлиця». Колектив бібліотеки підготував для своїх користувачів змістовну пізнавально-розважальну програму.

До уваги дітей було презентовано цікаві книжкові виставки, огляди літератури та літературні бесіди, присвячені циклу новорічно-різдвяних свят. Особливим подарунком став спектакль-казка «Колосок», яку поставили у колективі за участю театру книги «Книжковий портал». Головні ролі, як і завжди для своїх маленьких користувачів виконали бібліотекарі «Книжкової світлиці», які подарували дітям та їх батькам щасливі миті спілкування з літературними героями улюблених казок. Разом з півником Голосисте горлечко, мишенятами Круть та Верть діти брали участь у цікавих вікторинах, конкурсах, іграх; танцювали, співали, читали книжки та малювали гуртом символ 2017 року - півника. Як і годиться всіх учасників заходу пригостили солодощами та чаєм.

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини

Перейти до спискуВерсiя для друку