Головна  →  Новини  →  19 січня 2018

Книжкова галактика бібліотеки для дітей імені М. Дубова (фото)

Книжкова галактика бібліотеки для дітей імені М. Дубова (фото)

Неймовірно цікаву та змістовну програму заходів запропонували своїм користувачам у бібліотеці для дітей ім. М. Дубова Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини у період новорічно-різдвяних свят та зимових канікул.

У відділі обслуговування учнів 1-4 класів проводиться марафон зимової поезії. Всі бажаючі мають можливість прочитати свій улюблений вірш та сфотографуватись біля імпровізованої книжкової ялинки у бібліотеці.

Для допитливих та активних читачів у бібліотеці створили книжкове віконце «Хай Новий рік, Різдво Христове Вам подарують дні казкові», де широко представлені  твори новорічної, різдвяної тематики для різних вікових категорій читачів; у вікні розгорнулись книжкові виставки  художніх та творів, творів історичної та народознавчої тематики, з яких можна дізнатися про звичаї нашого народу, підняти святковий настрій казкою, зігрітись різдвяною історією.

Креативна ялинка найкращих побажань на наступний рік, що створена у книжковому фонді, дивує та викликає позитивні емоції у користувачів, котрі обирають книги.

А ще на відвідувачів чекає справжня книжкова ялинка – незвичайна красуня зібрана з книг. Ялинка привертає увагу та нагадує всім про бережливе ставлення до природи та дерев зокрема.

Бібліотека запрошує всіх охочих приєднатись до роботи зимової майстерні hand- made. В рамках роботи майстерні діти розмальовували справжнє імбирне печиво, печиво «Сніговик» та багато інших смаколиків, запропонованих журналами «Ліза».

Для дорослих відвідувачів розгорнуто книжкову виставку, що справді, наповнює бібліотеку солодкими ароматами: секрети випікання іграшок, ідеї сервірування святкового столу, поради та рецепти для приготування смаколиків з періодичних видань бібліотеки.

Шановні користувачі! Книжкова галактика бібліотеки для дітей ім. М.Дубова до Ваших послуг! Ми з нетерпінням чекатимемо на Вас у бібліотеці! (вул. М. Ушакова, 12).

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку