Головна  →  Новини  →  27 лютого 2019

Літературна вітальня «Свічадо» бібліотеки ім. Махтумкулі запрошує (фото)

Літературна вітальня «Свічадо» бібліотеки ім. Махтумкулі запрошує (фото)

Перше у цьому році засідання  літературної вітальні у бібліотеці імені Махтумкулі Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини подарувало присутнім нагоду познайомитись з надзвичайно цікавою і  талановитою людиною Георгієм Петровичем Чорним.

Під час зустрічі Георгій Петрович розповів про своє зацікавлення прадавньою історією України, дослідженнями, що стосуються мови, генетики, історії та культури українців та представив до уваги присутніх унікальні наукову працю – власну монографію «Київ досвітній» (2014). У книзі проведено комплексне дослідження мовних, генетичних, географічних, історичних та інших відомостей, виявлених у творах античних і сучасних авторів, про народи Наддніпрянщини та їхні поселення на пагорбах досвітнього (дописемного) Києва. Результати дослідження дають відповіді на низку важливих дискусійних питань з історії Києва та прадавньої України, а саме: звідки походить слово «Київ», коли з’явилося найдавніше з відомих на сьогодні писемних повідомлень про наше місто, хто такі гуни, чи ведуть свій родовід сучасні українці від давніх трипільців та інші.

Книга адресована молодому поколінню українців, яким належить продовжити славний шлях своїх предків, відстоювати цілісність і незалежність України, її мову, її самобутність. Ознайомитись з книгою Г П. Чорного Ви зможете у зручний для Вас час. Чекаємо на Вас у бібліотеці  (вул. Зодчих, 6).

 

Джерело: відділ культури та охорони культурної спадщини Святошинської РДА.

Перейти до спискуВерсiя для друку