Головна  →  Новини  →  15 червня 2020

З цікавим освітнім тандемом продовжив знайомитися голова СРДА Сергій Павловський (фото)

З цікавим освітнім тандемом продовжив знайомитися голова СРДА Сергій Павловський (фото)

Після візиту в минулу п’ятницю голови Святошинської РДА Сергія Павловського до спеціального дошкільного навчального закладу № 219 (бульв. Кольцова, 7-А) цілком логічними стали його відвідини сьогодні ЗЗСО № 281 (бульв. Кольцова, 7-Б). Адже цей освітній тандем є наразі дуже актуальним, і не лише для району. У такій взаємодії забезпечується послідовність виховного, навчального, а головне, реабілітаційного процесу. Та на думку фахівців, основною перевагою для вихованців цих навчальних закладів є психологічний комфорт: першачки уникають стресових ситуацій, пов’язаних зі зміною колективу, адже вихованці дитячих груп стають однокласниками

Нагадаємо, що вихованці дитячого садочка № 219 – діти з порушеннями зору та супутніми нозологічними відхиленнями. І ці дітки, щойно випускаються з ДНЗ № 219, потрапляють в теплі, міцні, турботливі обійми педагогічно-учнівського колективу 281-ї школи. ЗЗСО не тільки забезпечує повноцінний навчальний процес з урахуванням особливих потреб таких учнів, але й успішно переймає естафету й продовжує весь комплекс реабілітаційних заходів для них. У школі працюють педагоги основних освітніх дисциплін високої кваліфікації, а також тифлопедагоги, розроблені й успішно застосовуються адаптовані для учнів з вадами зору методологічні навчальні програми, створена й постійно вдосконалюється реабілітаційна база освітнього закладу. Разом з навчальним процесом у школі багато уваги приділяють гармонійному, різнобічному розвитку учнів: організовують і проводять безліч цікавих, пізнавальних, профорієнтаційних заходів, щоб кожна дитина могла якнайповніше розкрити свої здібності й у майбутньому соціалізуватися у дорослому житті. Нещодавно щасливо випурхнули з рідних шкільних стін перші ластівки інклюзії в районі - випускники 9-го спецкласу.

Сьогодні Сергій Павловський приїхав до ЗЗСО № 281 з метою проінспектувати початок проведення пробного ЗНО, що у зв’язку з карантинними обмеженнями проводиться в онлайн-режимі. Очільника району  ознайомили з особливостями проведення пробного ЗНО в цьому році, а також з матеріально-технічною базою освітнього закладу. Сергій Павловський на власні очі побачив навантаження на педколектив школи (з кожним роком кількість класів, як загальних, так и спеціальних, збільшується, а, відповідно, і кількість учнів школи) та проблеми, що існують у закладі. Директор ЗЗСО № 281 Людмила Цимбал не стала замовчувати наявні проблеми: чи то невдалий ремонт даху, чи застарілий стадіон тощо. Сергій Павловський з готовністю відгукнувся на потреби закладу й пообіцяв посильну допомогу.

Перейти до спискуВерсiя для друку