Головна  →  Новини  →  23 грудня 2020

З початком снігопаду в столиці комунальники оперативно взялися до його прибирання

З початком снігопаду в столиці комунальники оперативно взялися до його прибирання

Комунальні служби Святошинського району з початком снігових опадів почали розчистку автошляхів, міжквартальних проїздів, тротуарів, територій зупинок громадського транспорту, спусків до станцій метрополітену тощо від заметів.

На закріплені території вийшла спеціальна снігоприбиральна техніка і бригади з ручного прибирання снігу. Шляхи пересування автотранспорту та пішоходів розчищають від снігу і посипають піщано-соляною сумішшю для запобігання утворенню ожеледі та убезпечення пересування цими ділянками.

За оперативними даними комунальних служб, на цей час:

на балансовій території КПУЗН Святошинського району працює 48 працівників, 7 од. снігоприбиральної техніки, використано 1,3 т піщано-соляної суміші, оброблено 70000 кв. м (70 %) закріпленої балансової території;

на балансовій території КП «Керуюча компанія з утримання житлового фонду Святошинського району м. Києва» працює 478 працівників, виведено на розчищення 14 одиниць техніки, використано 5,16 т піщано-соляної суміші, у результаті оброблено 998,412тис. кв. м (95 %) закріпленої балансової території, на балансовій території ШЕУ Святошинського району працює 37 од. спецтехніки, 41 працівник, використано 39 т піщано-соляної суміші та 116,4 т солі, оброблено 71 % закріпленої балансової території.

Перейти до спискуВерсiя для друку