Головна  →  Новини  →  30 травня 2021

Команда Святошинської РДА (Святошинського району) взяла участь у 28 «Пробігу під каштанами» (фото)

Команда Святошинської РДА (Святошинського району) взяла участь у 28 «Пробігу під каштанами» (фото)

Представники Святошинського району на чолі з головою райдержадміністрації Сергієм Павловським долучилися до однієї з наймасштабніших благодійних акцій в Україні – традиційного «Пробігу під каштанами», що з 1994 року внесений в офіційну програму святкування Дня Києва.

З кожним роком цей захід набуває обертів, розширює аудиторію: від 150 учасників у рік заснування (1993 р.), до понад 15000 у 2010 році. Пробіг став справжнім родинним заходом, збирає учасників різного віку: від 1,5 місяця до 98 років.

Та головне, він дав можливість проявляти корпоративну соціальну відповідальність бізнесу. Основною метою проєкту є допомога дитячим медичним закладам, і за період існування заходу було зібрано для цих цілей понад 700000 доларів.

До відома: Традиційний «Пробіг під каштанами» - благодійна акція, запроваджена у 1993 році. За цей час аудиторія заходу розширилася у понад 100 разів. Завдання акції: привернути суспільну увагу до проблем дитячої смертності в Україні; посилити позитивне ставлення населення до здорового способу життя; стимулювати компанії до прояву соціальної активності; розвивати у людей традицію взаємодопомоги; а також зібрати максимальну кількість коштів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Перейти до спискуВерсiя для друку