Головна  →  Новини  →  17 жовтня 2014

У море книг разом з бібліотекою. День інформації пройшов у бібліотеці ім. В.Стефаника (фото)

У море книг разом з бібліотекою. День інформації пройшов у бібліотеці ім. В.Стефаника (фото)

Змістовно і цікаво пройшов День інформації у бібліотеці  ім. В.Стефаника Централізованої бібліотечної системи «Свічадо» відділу культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

 Цього дня працівники бібліотеки поставили перед собою дуже важливе завдання -  за допомогою комплексної форми бібліографічного інформування розповісти читачам про нові книги та інші джерела інформації, які надійшли до бібліотеки протягом літнього періоду. З цією метою для відвідувачів було організовано яскраву та пізнавальну книжкову виставку «У море книг разом з бібліотекою»  та, не менш, захоплюючу виставку дитячої періодики.

Діти мали можливість досхочу погортати нові книги, натішитись своїми улюбленими журналами та прослухали цікаву бесіду про історію виникнення книги та бібліотеки, яку підготувала для них завідувач бібліотеки ім. В.Стефаника Олена Олександрівна Руденок.  Діти активно брали участь у вікторині, розповідали про свої улюблені книги, радили прочитати їх своїм друзям.

Шановні користувачі! Нових, яскравих і цікавих книг у бібліотеці вистачить для кожного. Тільки треба знайти найближчу до Вашого помешкання  бібліотеку (http://www.svichado.com.ua/).

 

Джерело: відділ культури  та охорони культурної спадщини

Перейти до спискуВерсiя для друку