Будні комунальників, або сумувати без роботи не доводиться (фото)
КП «РЕО-3». З подорожчанням природних ресурсів все гостріше стає їх облік та контроль споживання. Поступово зростає і кількість квартир з індивідуальними водо лічильниками.
На днях, майстром ремонтної бригади №3 Загороднім О.Л., було опломбовано водолічильник після повірки у квартирі №4 житлового будинку по вулиці Картвелішвілі, 5.
Для полегшення ефективної роботи комунальників взимку, працівники ремонтної бригади КП «РЕО-3» підготували та налагодили спецтехніку, що, в свою чергу, сприятиме оперативному перевезенню матеріалів, піску, солі та очищенню від снігу тротуарів і доріг.
КП «РЕО-5». Працівниками КП «РЕО-5» із залученням спеціалізованої техніки (автовишки) було проведено кронування дерев на вулиці Якуба Коласа, 21 та вулиці Героїв Космосу, 1, що знаходились в безпосередній близькості від житлових будинків і були реальним джерелом небезпеки через свій аварійний стан.
КП «РЕО-6». Електрозварювальними РЕО-6 Залевський В.І. та Петлай Г.О., відреагувавши на звернення мешканців мікрорайону, відновили огорожу зеленої зони прибудинкової території житлового будинку № 64 по вулиці Ірпінська та кріплення на сміттєвому контейнері житлового будинку № 3 по вулиці Уборевича.
КП «РЕО-3»
КП «РЕО-3»
КП «РЕО-5»
КП «РЕО-5»
КП «РЕО-5»
КП «РЕО-6»
КП «РЕО-6»
КП «РЕО-6»
КП «РЕО-6»