КП УЗН: Заплановані роботи у парку «Інтернаціональний» виконано вчасно (фото)
Парк «Інтернаціональний» є одним з найулюбленіших місць відпочинку святошинців.
Оскільки парк перебуває на балансі комунального підприємства по утриманню зелених насаджень, зеленбудівці докладають максимум зусиль, щоб зробити парк комфортним та затишним.
На початку тижня зеленбудівці провели в парку косовицю газонів загальною площею 5,52 гектарів, видалили сухі гілки на 45 деревах, завезли на клумби сорок п’ять тон родючого ґрунту та влаштували 400 метрів квадратних квітників. При цьому озеленювачі висадили в парку понад тридцять тисяч рослин квіткової продукції.
Політ фантазії святошинських озеленювачів не має меж. Під керівництвом досвідченого дизайнера Вікторії Гарус зеленбудівці на площі вісімдесят метрів квадратних створили композицію на українську тематику.
Всі доріжки в парку, а це 15 тисяч метрів квадратних, були підметені та почищені від трави. Вивезено десять метрів кубічних сміття.
А ще проведено фарбування урн, стовпів електроосвітлення та замінено тридцять плафонів на електроопорах.
Незважаючи на примхи погоди та завдану шкоду нічними зловмисниками, заплановані роботи були виконані зеленбудівцями вчасно та в повному обсязі.