Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Про виконання поточних робіт звітують святошинські комунальники (фото)

Опубліковано 15 травня 2014 року о 14:51

З метою забезпечення належного утримання прибудинкових територій житлових будинків, працівниками КП «РЕО-3» регулярно введеться обстеження закріплених територій.

Завдяки цьому на території комунального підприємства вчасно та якісно здійснюється плановий вивіз негабаритного сміття.

13 травня, за допомогою техніки, що була надана КП «ДУОЖФ в Святошинському районі м. Києва», комунальники вивезли з прибудинкової території житлового будинку №5-А на проспекті Леся Курбаса.

Роботи по покращенню благоустрою на прибудинкових територіях житлових будинків виконують і працівники КП «РЕО-1».

13 травня комунальники облаштували віткові клумби та підстригли кущі на вулиці Симиренка, 17, покосили траву на розподільчій території на проспекті Корольова, вулиці Булгакова, 13 (біля бювету), перед адміністративною будівлею на проспекті Корольова, 10-А, завезли грунт на газони житлових будинків № 3, 3-А, 1, 1-А на вулиці Жолудєва.

Працівники ремонтної дільниці розпочали фарбування спортивного майданчика на вулиці Булгакова, 5-Б та прибрали від сміття козирки вхідних група під’їздів житлових будинків на проспекті Корольова, 12-І та вулиці Симиренка, 7-Б.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux