У школах Святошина відзначили День працівника освіти (фото)


3 жовтня, згідно шкільного плану позаурочної роботи, у загальноосвітній школі № 13 відбулися святкові заходи, приурочені Дню працівника освіти. Зокрема, учні 5-11-их класів випустили святкові стінні газети, учні 1-4-их класів організували виставку виробів «Букет на вчительському столі».
В актовій залі школи відбувся урочистий концерт «Ми вас дуже любимо», підготовлений педагогом-організатором та учнівським самоврядуванням.
У концертній програмі взяли участь учні 1-11-их класів. Справжнє захоплення у залі викликала пісня «Наша школо, ти єдина!» на мотив пісні «Україно» Т. Петриненка, яку виконав шкільний вокальний ансамбль «Дивограй».
Програма концерту була складена у формі навчального дня з відповідними уроками, які проводили учні з учителями, де були і «математика», і «фізкультура», і «виховна година», і багато інших жартівливих уроків.
Закінчився «Навчальний день» урочистою піснею «Посвята вчителям» у виконанні всіх учасників. Вчителі та учасники концерту залишились дуже задоволеними.
Учні спеціалізованої школи № 131теж привітали усіх учителів зі святом, підготувавши чудовий концерт.
Почалося свято з хвилини мовчання, якою колектив школи вшанував пам’ять тих, хто поліг за те, щоб ми зараз у рідній Україні, у рідному Києві, усі могли відчувати себе вільно та захищено.
Концерт, що подарували учні своїм вчителям, вразив усіх присутніх різноманітністю номерів, шкільні таланти співали пісні українською й англійською мовами, виконували народні та сучасні танці.
Учні першого та одинадцятого класів виступили у вишиванках із чудовою постановкою танцю «Україна».
Справжнім подарунком для вчителів став вальс «Вчителько моя» виконаний учнями 11-А класу. Танцювально-хореографічна студія Luna підготувала сучасні танці, які викликали вибух позитивних емоцій та захопленням присутніх у залі. Пролунали пісні у виконанні учнів 11-А класу присвячені найулюбленішим навчальним предметам в школі, а також разом з 3-А класом пісню присвячену першій вчительці. Чистотою звучання та щирістю емоцій вразила композиція учнів 8-А класу, та чудовий танець учнів 5-А класу.
Усі вчителі подякували учням за концерт та побажали їм творчих успіхів та нових звершень у майбутньому.