В Святошині створюють сприятливі умови для життєдіяльності осіб з інвалідністю


Питанню створення сприятливого середовища для людей з інвалідністю, реалізацією ними права на участь в економічній, соціальній, культурній та інших сферах суспільного життя в Святошинському районі приділяється належна увага. Тут створено належні умови для відвідування інвалідами державних установ та інших об’єктів соціальної інфраструктури.
З урахуванням пропозицій громадських організацій, які опікуються проблемами інвалідів, облаштовано входи до житлових будинків, де мешкають інваліди на візках. У разі переселення з інших районів столиці родин, у складі яких є інваліди на візках, на підставі їх письмового звернення до управління житлово-комунального господарства Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, впродовж тижня проводяться роботи з обладнання входу до будинку пандусом та поручнем.
В Святошинському районі на сьогоднішній день є вільний доступ громадян з обмеженими фізичними можливостями при вході до житлових будинків, де мешкають інваліди на візках.
Облаштовані пандусами та поручнями будівлі держадміністрації та її структурні підрозділи, управління праці та соціального захисту населення та його підрозділи, управління пенсійного Фонду України в Святошинському районі міста Києва, управління освіти, лікувальні та торгівельні заклади, відділення зв’язку, філії Святошинського відділення Ощадбанку, аптеки КП «Фармація», заклади культури та відпочинку.
Джерело: управління праці та соціального захисту населення