За добу фахівці аварійно-відновлювальної служби ліквідували 25 пошкоджень на інженерних мережах району
За інформацією КП «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду в Cвятошинському районі м.Києва», за останню добу до аварійно-відновлювальної служби Святошинського району надійшло 25 заявок щодо необхідності ліквідації аварійних пошкоджень на мережах водопостачання та щодо відновлення електропостачання житлових будинків.
В житлових будинках на вулицях Якуба Коласа, 6, Львівській, 16, Зодчих, 80-А, Зодчих, 46, Доброхотова, 26, Котельникова, 12, Чорнобильській, 17, бульварі Ромена Роллана, 5/8 аварійники відновили подачу електропостачання, виконавши ремонтні роботи в електрощитових та електрощитках.
В житлових будинках на вулицях Гната Юри, 10, Сім’ї Сосніних, 9, Ірпінській, 72, Булгакова, 15 аварійники відновили подачу холодного та гарячого водопостачання за допомогою встановлення хомутів на трубопроводи.
У підвальних приміщеннях житлових будинках на проспекті Леся Курбаса, 12-б, вулицях Академіка Корольова, 9-Б та Зодчих, 62-Б фахівці аварійно-відновлювальної служби прочистили каналізаційний лежак та в повному обсязі відновили водовідведення будинків.
Джерело: КП «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду в Cвятошинському районі м.Києва»